BEYTULLAH TOPATAN (ARIZA TEKNİKERİ)

Asansör bakımı hizmeti sizin ilk günkü konforu yaşayabilmeniz ve emniyetli kullanımınız için BABACAN ASANSÖR tarafından özenle sunulmaktadır. Kullanıldıkça yıpranan ve risk oluşturan durumlar bakım sırasında tespit edilerek, ortadan kaldırılır ve güvenli kullanım için hazır hale getirilir. Periyodik bakım asansörün ömrünü uzatır. Bakım sayesinde oluşabilecek arızalar, malzemelerdeki aşınma en aza inmektedir.

BABACAN ASANSÖR, konusunda eğitim almış bakım personeliyle, asansörlerinizin periyodik bakımını 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2- EN 13015 standartlarına uygun olarak yapmaktadır.

Asansörler kullanıldıkça bakıma ihtiyaç duyar hale gelirler. Yıpranma, eskime gibi kullanıma bağlı ihtiyaçlar olacağı gibi zamana bağlı olarak güvenliğin sağlanmasını gerektirecek değişikliklere de ihtiyaç duyarlar. Bakım ihtiyaçlarının düzenli aralıklarla gerçekleştirilmesi ve kesinlikle aksatılmaması gerekmektedir. Asansörler günümüzde, can ve mal taşıyarak, hiç bir ihmali gerektirmeyecek derecede hayatımızın önemli bir parçası ve vazgeçilmezi olması dolayısıyla, en dikkatli bakımı hak etmekte ve hatta zorunluluğunu hissettirmektedir. Bu zorunluluk kanunlarımızda asansör bakımı aylık olarak yapılması zorunludur olarak yer bulmuştur. Tavsiyemiz bu önemli bakımların her zaman yetkili bir servis ile anlaşarak yapılmasıdır. Asansör konusundaki yetkinliğimiz, tecrübemiz ve servis hizmetimiz, asansör bakımı işinin önemini anlayıp, özenerek, titizlikle ve kaliteli olarak hizmet sunulacağının bir taahhüdü niteliğindedir.

Asansör tamiri, BABACAN ASANSÖR markasına sahip olmayan, binanızda, iş yerinizde, fabrikanızda yer alan yük asansörleri ve insan asansörleri için de geçerlidir. Diğer firmalara ait asansörlerin garanti süresi dolduğunda bizler ile iletişime geçerek bakım hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Çünkü biz, siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara taahhüt etmekteyiz…

Hızlı iletisim
  • +905449018013
  • asansorbabacan@gmail.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

Beytullah TOPATAN

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?